Grus Jaroslav (Pardubice 1891 - 1983 Praha)
Jarní krajina, signováno vpravo dole pod autorskou přemalbou, vlevo dole datováno 1962, olej/plátno, 80 x 120 cm (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |